bacia48

Komentarze użytkownika

@Straszne, mamy dodatkowy dzień wolnego! (25 października 2018 09:45)

Pomysl dobry, ale nie na ostatnia chwile. Swieto Niepodleglosci  i nastepny tydzien chcialam spedzic z rodzina, a przy okazji zalatwic kilka spraw. Terminy  zaklepalam odpowiednio wczesnie  i teraz co zrobi np. moj kardiolog, przyjmujacy w prywatnej przychodni raz w tygodniu. A linia lotnicza uwzgledni przelozenie terminu, za ile? Moje kolezanki narzekaja, ze maja oplacone zajecia w tym dniu i prowadzacy nie jest w stanie ustalic nowego dogodnego terminu dla calej grupy. Czy o tym pomyslala poslanka Kruk ? Mieszkam w kraju, gdzie dzieci w szkole dostaja w sierpniu wykaz z terminami swiat, dni wolnych z powodu konferencji nauczycielskich czy szkolen, piknikow szkolnych itp. To naprawde nie jest trudne, a ludzi traktuje sie powaznie.

Przepraszam za brak polskich zn ...

bacia48
25 października 2018 14:39